1-700-702-224

ניהול ועד בית

מחפשים חברת ניהול ועד בית? למה בעצם אתם צריכים שירות של ניהול בתים משותפים?

ניהול ועד בית בבניינים אינו מוגדר כתפקיד נוצץ ולא תמיד מי שמבצע אותו עושה אותו בצורה מבוקרת, מקצועית או מכל הלב. כשמדובר על ניהול בניינים או ניהול בתים משותפים, התפקיד מצריך להתנהל מול דיירים בכל הנושאים הקשורים לגביית כספים,מעקבים שוטפים של תחזוקת הבניין, טיפול משפטי בסרבני תשלום, תקשורת מול ספקים שונים, ניקיוי הבניין, בדיקת חשבון מים גבוה ועוד.

במגוון בתים משותפים בישראל ניהול ועד הבית מתחלף בתדירות גבוהה על ידי דיירים שונים ונוצרת בעיה של חוסר עקביות ושינויים תכופים שבסופו של דבר פוגעים באופן ישיר בתחזוקת הבניין ובזבוז כספים אדיר. דבר זה יכול לקרות גם כאשר מחיליפים חברות ניהול בתים משותפים רבות.

במהלך עבודתינו נתקלנו גם בניינים שהחליטו בשלב זה או אחר לעבוד עם חברת ניהול נכסים לבית משותף ונתקלו לצערינו ביחס מזלזל, חוסר מקצועיות וחוסר אכפתיות.

במקרה כזה אתם זקוקים לאותה חברת ניהול בניינים / חברת אחזקה לבניין מעין ועד בית חיצוני – ניהול ועד בית בבניינים

בדיוק בשביל להימנע ממקרים כאלו עדיף לפנות לאותה חברת ניהול בניינים כמו אביב ניהול ואחזקת מבנים הוקמה. אנו מתפקדים בתור ועד בית חיצוני שדואג לאינטרסים של הבניין באופן מקצועי, שקוף ועל פי התקנים הנדרשים בחוק. כאשר אתם בוחרים חברת ניהול ועד בית חשוב שתבחרו חברה מקצועית ואמינה.

אביב חברת אחזקה לבניין מתמחה בניהול ועד בית ואחזקה לבניין למעלה מ-17 שנה.

אנו אביב נכסים חברת ניהול ועד בית ומטפלת כיום במגוון רחב של בניינים. בניינים רבי קומות עם שירותי שמירה 24 שעות ביממה ועד בניינים קטנים יותר בני 4 קומות. לכל בניין חדש שמתקבל מותאמת חבילת שירותים המתאימה לנתוני הבניין, לצרכי הבניין ולדרישות הדיירים.

ניהול ועד בית חיצוני מקצועי ואחראי – במשך שנים אנו מקפידים לשמור על סטנדרטים גבוהים של ניהול בניינים ועד בית חיצוני – מקצועיות, אמינות, תשומת לב ויחס אישי לכל לקוח ותיק וחדש כאחד.
אנו פועלים בשקיפות מלאה ובתאום מלא עם נציגות הדיירים אשר מעודכנת בכל הנעשה בבניין.

לפרטים נוספים על ניהול בתים משותפים, השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

אנו מספקים ללקוחות שלנו מגוון שירותים חשובים של ניהול בתים משותפים כגון:

חברה לניהול ועד בית – אז איך זה עובד?

אם אתם פונים אל חברה לניהול ועד בית חיצוני או חברת ניהול בניינים / ניהול בתים משותפים, תחילת העבודה מתחלקת לשניים:

לקבלת הצעת מחיר, צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

 חברות ניהול

 חברות ניהול

תהיתם פעם כיצד בנייני מגורים ומסחר מודרניים נשארים במצב מעולה כל השנה? אתם יכול להודות לעבודה החרוצה של חברות ניהול הבניין, להבטיח בשקט נכסים לתפקד

קרא עוד »
ועד בית

ועד בית

ככל שהחיים העירוניים ממשיכים לצבור פופולריות, בתים משותפים הפכו לחלק בלתי נפרד מאורח החיים המודרני שלנו. עם חללים משותפים מגיעה האחריות לנהל אותם ביעילות, להבטיח

קרא עוד »

צרו קשר

כתובת: רחוב אבא אחימאיר 15, תל אביב.

אימייל: avi@avivnihul.com 

טלפון: 1700-702-224

פקס: 03-6245449

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות