1-700-702-224

ניהול ועד בית

מחפשים חברת ניהול ועד בית? למה בעצם אתם צריכים שירות של ניהול בתים משותפים?

ניהול ועד בית בבניינים אינו מוגדר כתפקיד נוצץ ולא תמיד מי שמבצע אותו עושה אותו בצורה מבוקרת, מקצועית או מכל הלב. כשמדובר על ניהול בניינים או ניהול בתים משותפים, התפקיד כולל התנהלות מול דיירים בנושא גביית כספים, טיפול משפטי בסרבני תשלום, מעקב שוטף אחר תחזוקת הבניין, עבודה מול ספקים שונים, ניקיון הבניין בדיקת חשבון מים גבוה ועוד.

במגוון בתים משותפים בישראל ניהול ועד הבית מתחלף בתדירות גבוהה על ידי דיירים שונים ונוצרת בעיה של חוסר עקביות ושינויים תכופים שבסופו של דבר פוגעים באופן ישיר בתחזוקת הבניין ובזבוז כספים אדיר. דבר זה יכול לקרות גם כאשר מחיליפים חברות ניהול בתים משותפים רבות.

במהלך עבודתינו נתקלנו גם בניינים שהחליטו בשלב זה או אחר לעבוד עם חברת ניהול נכסים לבית משותף ונתקלו לצערינו ביחס מזלזל, חוסר מקצועיות וחוסר אכפתיות.

במקרה כזה אתם זקוקים לחברת אחזקה לבניין מעין ועד בית חיצוני – ניהול ועד בית בבניינים

בדיוק בשביל להימנע ממקרים כאלו אביב ניהול ואחזקת מבנים הוקמה. אנו מתפקדים בתור ועד בית חיצוני שדואג לאינטרסים של הבניין באופן מקצועי, שקוף ועל פי התקנים הנדרשים בחוק. כאשר אתם בוחרים חברת ניהול ועד בית חשוב שתבחרו חברה מקצועית ואמינה.

אביב חברת אחזקה לבניין מתמחה בניהול ועד בית ואחזקה לבניין למעלה מ-17 שנה.

אנו אביב נכסים חברת ניהול ועד בית ומטפלת כיום במגוון רחב של בניינים. בניינים רבי קומות עם שירותי שמירה 24 שעות ביממה ועד בניינים קטנים יותר בני 4 קומות. לכל בניין חדש שמתקבל מותאמת חבילת שירותים המתאימה לנתוני הבניין, לצרכי הבניין ולדרישות הדיירים.

ניהול ועד בית חיצוני מקצועי ואחראי – במשך שנים אנו מקפידים לשמור על סטנדרטים גבוהים של ניהול בניינים ועד בית חיצוני – מקצועיות, אמינות, תשומת לב ויחס אישי לכל לקוח ותיק וחדש כאחד.
אנו פועלים בשקיפות מלאה ובתאום מלא עם נציגות הדיירים אשר מעודכנת בכל הנעשה בבניין.

לפרטים נוספים על ניהול בתים משותפים, השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

אנו מספקים ללקוחות שלנו מגוון שירותים חשובים של ניהול בתים משותפים כגון:

חברה לניהול ועד בית – אז איך זה עובד?

אם אתם פונים אל חברה לניהול ועד בית חיצוני או ניהול בתים משותפים, תחילת העבודה מתחלקת לשניים:

לקבלת הצעת מחיר, צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

תקנון ועד בית

על פי החוק במדינת ישראל, על בעלי דירות בבניין משותף להסדיר את התנהלותם המשותפת ויחסי השכנות ביניהם. זאת, באמצעות תקנון בית משותף העוסק במגוון רחב

קרא עוד »

צרו קשר

כתובת: רחוב אבא אחימאיר 15, תל אביב.

אימייל: avi@avivnihul.com 

טלפון: 1700-702-224

פקס: 03-6245449

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם