1-700-702-224

ניהול מבנים

אביב ניהול ואחזקת מבנים בע"מ מספקת שירות של ניהול מבנים ברמה הגבוהה ביותר בישראל - החל מבדיקת המבנה, אחזקה שוטפת, טיפול בבעיות טכניות, ניקיון ואסתטיקה.

לא פשוט לסמוך על חברת ניהול שתיקח על עצמה את כל האחריות ולהבטיח שהבניין שלכם מנוהל בצורה מושלמת חכמה ויעילה . בשוק קיימות חברות רבות – חדשות וותיקות – המציעות שירותי ניהול מבנים בתנאים מגוונים ובמחירים שונים. אם בעבר עבדתם מול חברת ניהול , אתם יודעים את החשיבות הרבה שיש בבחירת חברה מהימנה, מקצועית ומנוסה . חשוב מאוד לערוך סקר שוק מקיף, להתייעץ עם לקוחות ולבקש מידע על פרויקטים קיימים בניהול טרם התחלת העבודה. המשמעות של בחירת חברה לניהול מבנים או חברת אחזקה שאינה אופטימילית עבור הנכס שלכם יכולה לבוא לידי ביטוי בהוצאות מיותרות בגובה עשרות ומאות אלפי שקלים, סכסוכים ועימותים מיותרים עם דיירי המבנה/קבלן/וועד או שכנים. יתרה מכך – לאיכות הניהול השוטף והשמירה של המבנה שלך יש קשר ישר ישיר לערכו הנדל"ני, שכן מבנים המנוהלים היטב, ואשר נשמרו היטב במקצועיות – יתומחרו תמיד גבוהה יותר.

אנו פועלים בהגינות מלאה עם לקוחותינו מהרגע הראשון ובמהלך כך שנות ההתקשרות .
לאחר שנים של עבודה מוצלח חברתנו חרתה על דגלה מספר קווים שמובילים אותנו ללא פשרות : יושר , שקיפות , מקצועיות , אכפתיות ושרות אדיב ומהיר ועל כך יעידו עשרות לקוחות שעובדים איתנו כבר עשרות שנים .

ניהול מבנים

רק בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים

איתור ובחירה של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה היא המומחיות שלנו. לעולם לא נשלח אליכם טכנאי/מנקה/אינסטלטור/גנן או בעל מקצוע אחר שאיננו מוכר לנו היטב, ושאנו סומכים עליו בעיניים עצומות. אנחנו דואגים שהספקים ובעלי המקצוע האהובים שלנו ישארו מרוצים, וכך הם דואגים שאתם, בעלי המבנה, תהיו גם מרוצים 

זמינות גבוהה על בסיס יומי

המבנה שלכם הוא חי, ומספק גג לדיירים ואנשים רבים – וזו אחריות גדולה. כבעל המבנה, אתה חייב לדעת ב-100% שיש לך מענה מהיר לכל תקלה אשר תעלה – ושתקבל שירות סבלני, אדיב ומקצועי לפתרון הבעיה. אנו מודעים לאתגרים הרבים בניהול המבנה, וכן לבעיות ולתקלות שצצות באופן שוטף בצורה בלתי נמנעת – ולכן אנו שמים בעדיפות ראשונה את שירות הלקוחות שלנו והמענה לפניות ותקלות. 

ניהול מבנים – גבייה ותשלומים

ניתן לקבל שירותי גבייה עבור מעליות, חשמל, ביטוחי צד ג’ נדרשים ועוד. חברתנו אף מעניקה סיוע והנחייה משפטית בסרבני תשלום באמצעות עורכי דין מומחים. ע"י ניהול מסודר ומאורגן של תשלומי הגבייה השוטפים, תזכורות ומכתבי התראה – תוכלו לצמצם משמעותית את הזמן בטיפול בנושאים אלו, ולדעת שאתם נמנעים כמה שאפשר מסרבני תשלום ועימותים מיותרים.

ניצול יעיל של תקציב המבנה וצמצום הוצאות

הניסיון שלנו בניהול מבנים בא לידי ביטוי ביכולת שלנו להוזיל את העלויות השוטפות של המבנה, שיכול להתבטא בהבדל של עשרות ומאות אלפי שקלים. ע"י עבודה קרובה עם עשרות בעלי מקצוע קבועים, מהימנים ומנוסים – שגם נבדקו בקפידה טרם העבודה – אנו מצליחים להעלות חיוך בפני הלקוחות שלנו, כל שנה מחדש. 

ניהול מבנים – ניקיון ואסתטיקה

אנו מאמינים שהחזות והנראות של המבנה שלה משפיעה מאוד על החוויה הכללית של הדיירים וכלל משתמשי הבניין. ניקיון שוטף ומקיף של המרצפות, החלונות, הדלתות והגינה יעניק תחושה נעימה, והרגשת ביטחון שהבניין מטופל כהלכה בכל היבטיו, וגם שהוא היגייני ו"בריא" – במיוחד בתקופות רגישות אלו. או גם מציעים שירותי גינון לחצר המבנה וללובי, וכן טיפוח שמירה על הקיים, טיפול שוטף בגינה, בחצרות ובלובי הבניין, שתילה עונתית / רב עונתית, דישון, השקיה והדברה. ניקוי חניונים באמצעות מכונות שטיפה / מנקים מקצועיים.

מעוניינים לקבל בדיקת בניין בחינם, והצעת מחיר מפורטת לניהול המבנה שלכם? אל תהססו ופנו אלינו כבר עכשיו ונשמח לעזור לכם. לחצו כאן או חייגו: 1-700-702-224

לקבלת הצעת מחיר, צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר

כתובת: רחוב אבא אחימאיר 15, תל אביב.

אימייל: avi@avivnihul.com 

טלפון: 1700-702-224

פקס: 03-6245449

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות