1-700-702-224

ניהול נכסים

לבעלי דירות להשקעה ולתושבי חו"ל
טיפול מקיף ומקצועי בדירות ונכסים למכירה והשכרה

אם חיפשתם חברת ניהול נכסים בתל אביב – הגעתם למקום הנכון. אנו מספקים שירות ניהול נכסים לבעלי נכסים משנת 1997 בכל אזור המרכז.
כיום קיימות מגוון חברות ניהול נכסים בישראל, לכן אנו בחברת אביב ניהול ואחזקת מבנים מאמינים כי שירות אמין, באמצעות אנשי מקצוע נכונים וזמינות של 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה משאירים את הלקוחות שלנו אצלנו שנים רבות.

ניהול נכסים

חברת ניהול נכסים בתל אביב – למה אתם צריכים אותנו?

כחלק מתיווך בתל אביב אנו יודעים לספק ללקוחות שלנו שירותי שיווק נדל"ן, ייעוץ מקצועי, איתור שוכרים מתאימים, החתמת הדיירים על הסכם שכירות, גביית שכר הדירה וטיפול בבעיות שוטפות במידה ויש.

כל זאת במטרה לאפשר להם להיות בראש שקט ובטוח בכל הקשור לנכס שלהם. אנו חברת ניהול נכסים מסחריים עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בניהול של נכסים בישראל ולכן אנו יודעים שנוכל לתת לכם את השירות הטוב והאמין ביותר!

קיבלתם חשבון מים גבוה? צריכים סיוע בנושא? לחצו כאן!

חברת ניהול נכסים ואחזקה מובילה!

כשמדובר בניהול נכסים מסחריים, אחד האתגרים הגדולים שעומדים בפנינו הוא לעמוד בציפיות של בעלי הנכסים, על מנת שיוכלו לממש את הפטניצאל הנדל"ני שלהם. לכל בעל נכס חשוב להחזיר את ההשקעה שלו באמצעות תשואה גבוהה וזאת ניתן להשיג באמצעות ניהול נכון וחכם.

כל נכס שאנו מקבלים עובר בדיקה יסודית שלנו תוך כדי ראייה ארוכת טווח, במטרה לתחזק אותו בעלות מינימאלית, לאכלס אותו לתקופה ארוכה ולמקסם את הריווחיות ממנו.

רוצים לשמוע פרטים נוספים על חברת ניהול נכסים ואחזקת מבנים? לחצו כאן!

לקבלת הצעת מחיר, צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

חברת ניהול ואחזקה

חברת ניהול ואחזקה

חברת ניהול ואחזקה מספקת מגוון שירותים כדי לעזור לעסקים לשמור על הנכסים שלהם בצורה חלקה. שירותים אלו כוללים ניהול התפעול השוטף של מתקן, הבטחת עמידה

קרא עוד »
חברות אחזקת מבנים

חברות אחזקת מבנים

חברות אחזקת מבנים חיוניות על מנת להבטיח שמבנים יישמרו בצורה הטובה ביותר. הם מספקים מגוון רחב של שירותים, כגון ניקיון, צביעה, תיקונים ועוד. חברות אלו

קרא עוד »

צרו קשר

כתובת: רחוב אבא אחימאיר 15, תל אביב.

אימייל: avi@avivnihul.com 

טלפון: 1700-702-224

פקס: 03-6245449

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות